אודות

על Topjoy בינלאומי פיתוח קבוצת שיתוף., בע"מ Topjoy בינלאומי פיתוח קבוצת שיתוף., בע"מ, נוסד בשנת 2002, הוא מפעל היי טק עוסק במחקר, עיצוב, ייצור, מכירות ושירות בכללותו, שבסיסה בהונג קונג, יש את העולם של למעלה מעצבי R & D. Topjoy מבוסס על אוריינטציה צרכני שיווק שיטת והקפדה על "חדשנות כדי מדריך אופנה, יושרה כדי לבנות את עתיד" פילוסופיה עסקית, עם עיצוב ייחודי, טכנולוגיה מובילה, ממדרגה הראשונה ייצור קיבולת, Topjoy מחויב לפיתוח של אינטליגנטי מתקדם צרכן אלקטרוניקה. Topjoy עיקרי עסקים מקדמים המותג Topjoy עבור מתחת מוצרים: 1. מחשב נייד ומחשבי לוח 2. חכם מוצרים-ריקוד רובוט וחכם לוח כתיבה וכו '. על שנזן Skyworld טכנולוגיית שיתוף., בע"מ שנזן Skyworld טכנולוגיה, חברה בת של Topjoy, גדלה במהירות טכנולוגיה בחברה, וכן את ייצור בסיס של Topjoy, המתמחה בייצור של מתקדם צרכן אלקטרוניקה, כגון מחשב נייד, כיס מחשב, Tablet PC, ריקוד רובוט, חכם רובוט, חכם לכתוב כרית וכו '. על מפעל: המפעל שלנו הוא מוסמך עבור ISO9001: 2008 הסמכה, ומרוכז על המותג שלנו Topjoy עסקים וכמה OEM & ODM שירות עבור לקוחות מכל סביב העולם. עם 6000 מ"ר, המפעל שלנו ממוקם מחוז Baoan שנזן, עם מתקדם ציוד מיובא קווי ייצור, חודשי מוצר קיבולת יותר מ 200K ו מחזור שנתי הוא מעל 20 מיליון דולר.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

איזה סוג של חכם רובוט צעצועי הם מתאים לילדים

כיום, חכם רובוט צעצועי הופכים יותר ויותר נפוץ בשוק. על פי הנתונים הרלוונטיים, חשוב סניף של שירות רובוטים, את שוק גודל של ילדים של חכם רובוטים יהיה להגיע 11.1 מיליארדים $ בעולם הבא חמש שנים, ואת שירות ותוכן הכנסות של חינוכי שירות רובוטים יהיה להגיע 11.1 מיליארדים $.

2022-01-12 ראה עוד

הקדמה קצרה של חכם רובוט צעצוע מוצר פיתוח

מה שאתה צריך לדעת על חכם צעצוע מוצר פיתוח? קודם כל, אתה צריך עיצוב צוות עם יכולות מקיפות. למה אתה צריך זה? מתכנון ומיצוב, כדי ייצור חומרה, תוכנת תכנות ועיצוב, כדי רציף רגולציה ובדיקה, זה הוא גדול מחזור גדול ייצור דבר.

2022-01-18 ראה עוד

2020 בינלאומי תערוכה

Topjoy בינלאומי פיתוח קבוצת שיתוף., בע"מ, נוסד בשנת 2002, הוא מפעל היי טק עוסק במחקר, עיצוב, ייצור, מכירות ושירות בכללותו, שבסיסה בהונג קונג, יש את העולם של למעלה מעצבי R & D.

2021-05-17 ראה עוד

חכם ירי gimbal עושה שלך חיים שיא חכם יותר

כמו טלפון סלולרי, ספורט מצלמה, ו ראי מצלמה, זה יכול בצע את וידאו עם AI זיהוי הפנים ומיצוב. היוצר מביא נוחות רבה. מה הוא חכם ירי gimbal? בואו להכיר!

2021-07-05 ראה עוד

חכם ירי טלפון מחזיק מגיע לך

עם הפיתוח המתמיד של טכנולוגיה היום, זה עניין פשוט יש טלפון נייד מחזיק. אם יש לך חכם ירי טלפון מחזיק, את התאמתו של הקלטת וידאו ולחיות שידור יהיה אפילו יותר מרגש.

2021-07-13 ראה עוד

כיצד להשתמש רכב שואבי אבק בצורה נכונה

זה מאמר מציג את אמצעי זהירות כאשר השימוש במכונית שואב אבק

2021-07-20 ראה עוד

תפקיד של חכם ירי טלפון מחזיק רכב

זה מאמר מתאר את תפקיד של חכם ירי טלפון מחזיקי במכוניות

2021-07-27 ראה עוד

כף יד שואב אבק הפעלה עיקרון

זה מאמר מתאר את הפעלה עיקרון ומאפיינים של כף יד שואב אבק

2021-08-03 ראה עוד

ראה עוד