HAKKıNDA

Topjoy International Development Group co., LTD Topjoy Uluslararası geliştirme Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir. Topjoy, tüketici odaklı pazarlama yöntemine dayanır ve "modaya rehberlik etmek için yenilik, geleceği inşa etmek için bütünlük" iş felsefesine bağlı kalır. Eşsiz tasarım, lider teknoloji ve birinci sınıf üretim kapasitesi ile Topjoy, akıllı gelişmiş tüketici elektroniği. Topjoy ana işi aşağıdaki ürünler için kendi markası Topjoy'u tanıtıyor: 1. dizüstü bilgisayar ve tablet 2. akıllı ürünler-dans robotu ve akıllı yazı pedi vb. Shenzhen Skyworld Technology co., LTD Shenzhen Skyworld Technology, hızlı büyüyen bir teknoloji şirketi olan Topjoy'un yan kuruluşu ve Laptop, Pocket PC, Tablet PC, Dans Robotu, Akıllı Robot, Akıllı Robot gibi gelişmiş tüketici elektroniği üretiminde uzmanlaşmış Topjoy'un yan kuruluşu ve Topjoy'un üretim üssü Shenzhen Skyworld Technology Hakkında: Fabrikamız ISO9001: 2008 sertifikası için nitelikli ve kendi Marka Topjoy iş ve dünyanın her yerinden müşteriler için bazı OEM ve ODM hizmeti üzerinde yoğunlaşmıştır. 6000 metrekarelik fabrikamız, gelişmiş ithal ekipman ve üretim hatları ile Baoan Bölgesi Shenzhen'de, aylık ürün kapasitesi 200K'dan fazla ve yıllık ciro 20 milyon USD 'nin üzerindedir.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Sabun dağıtıcınızı düzgün bir şekilde doldurmak için ipuçları


Otomotiv bakımı için el tipi vakumlar hakkında bilmeniz gereken tek şey

Otomotiv bakımı için el tipi vakumların avantajlarını ve özelliklerini keşfedin ve ihtiyaçlarınız için doğru olanı seçme konusunda uzman ipuçları alın.


Gelişmiş güvenlik ve koruma için akıllı çekim telefon tutucuları için nihai kılavuz

Güvenlik ve koruma endüstrisindeki akıllı çekim telefon tutucularının, özellikle gözetim ve izleme cihazlarında faydalarını keşfedin. Bu yenilikçi aksesuarların nasıl devrim yaratabileceğini öğrenin


Akıllı çekim gimbal ile çekimlerinizi geliştirin: stabilizasyon ve kontrol gücünün kilidini açın


Bina ve dekoratif malzeme endüstrisinde sabun dağıtıcılarının evrimi

Özellikle banyo donanım ve tesis sektörüne odaklanan bina ve dekoratif malzemeler alanında sabun dağıtıcılarının yenilikçi ilerlemelerini ve işlevselliğini keşfedin. Explor


Banyonuzu temiz ve düzenli tutmak için bir sabunluk kullanmanın faydalarını keşfedin. Banyo organizasyonunuzu nasıl optimize edeceğinize ve hijyenizi nasıl geliştireceğinize dair ipuçları ve püf noktaları bulun.


Banyonuz için mükemmel sabunluk seçimi


5 kolay adımda bir sabunluk nasıl kurulur.

Bir sabunluk sadece beş basit adımda kolayca monte etmeyi öğrenin. Bu kapsamlı kılavuz, adım adım talimatlar, yararlı ipuçları ve sık sorulan soruların cevaplarını sağlar.


daha fazla göster