HAKKıNDA

Topjoy International Development Group co., LTD Topjoy Uluslararası geliştirme Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir. Topjoy, tüketici odaklı pazarlama yöntemine dayanır ve "modaya rehberlik etmek için yenilik, geleceği inşa etmek için bütünlük" iş felsefesine bağlı kalır. Eşsiz tasarım, lider teknoloji ve birinci sınıf üretim kapasitesi ile Topjoy, akıllı gelişmiş tüketici elektroniği. Topjoy ana işi aşağıdaki ürünler için kendi markası Topjoy'u tanıtıyor: 1. dizüstü bilgisayar ve tablet 2. akıllı ürünler-dans robotu ve akıllı yazı pedi vb. Shenzhen Skyworld Technology co., LTD Shenzhen Skyworld Technology, hızlı büyüyen bir teknoloji şirketi olan Topjoy'un yan kuruluşu ve Laptop, Pocket PC, Tablet PC, Dans Robotu, Akıllı Robot, Akıllı Robot gibi gelişmiş tüketici elektroniği üretiminde uzmanlaşmış Topjoy'un yan kuruluşu ve Topjoy'un üretim üssü Shenzhen Skyworld Technology Hakkında: Fabrikamız ISO9001: 2008 sertifikası için nitelikli ve kendi Marka Topjoy iş ve dünyanın her yerinden müşteriler için bazı OEM ve ODM hizmeti üzerinde yoğunlaşmıştır. 6000 metrekarelik fabrikamız, gelişmiş ithal ekipman ve üretim hatları ile Baoan Bölgesi Shenzhen'de, aylık ürün kapasitesi 200K'dan fazla ve yıllık ciro 20 milyon USD 'nin üzerindedir.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Özel araba elektrikli süpürgeler kullanımı için önlemler

Özelleştirilmiş araba elektrikli süpürgelerinin güç kaynağına dikkat edin: araba elektrikli süpürgesi kısa bir süre için kullanıldığında, araba anahtarını AÇIK konumuna çevirebilir ve daha sonra kullanım için çakmağa takabilirsiniz, ancak uzun süre kullanılırsa, 5 dakikadan fazla, Araç aküsünü korumak için, aracı çalıştırdıktan sonra elektrikli süpürgeyi kullanmak en iyisidir.


Araba elektrikli süpürge fabrikası araba elektrikli süpürge kullanımı hakkında konuşuyor

Araç elektrikli süpürgesi kısa bir süre için kullanıldığında, araba anahtarının AÇIK konumuna getirilebileceğini ve daha sonra kullanım için çakmağa takılabileceğini, ancak uzun bir süre kullanılırsa, 5 dakikadan fazla, Araba elektrikli süpürge fabrikası araç aküsünü korumak için, aracı çalıştırdıktan sonra elektrikli süpürgeyi kullanmak en iyisidir.


2020 Uluslararası Sergi

Topjoy Uluslararası kalkınma Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir.


Araba elektrikli süpürge üreticileri özel araba elektrikli süpürgeler sınıflandırmasını paylaşıyor

Küçük arabalar artık çok popüler ve hemen hemen her evde bir tane var. Dikkatli arkadaşlar, araba bir süre kullanıldıktan sonra, ona çok fazla küçük toz yapışacağını ve bir havluyla yapışmanın kolay olmadığını görecekler, peki ne yapmalıyım? Ebeveynler, endişelenmeyin, araba elektrikli süpürge üreticileri piyasada yukarıdaki sorunları çözen bir ürün olduğunu keşfetti-bir araba elektrikli süpürge.


Wşapka tür akıllı bakan tutucu üreticileri katılmaya değer

The akıllı bakan tutucular, çekim için özel olarak tasarlanmıştır. In bazı yerli turistik yerler, akıllı bakan tutucular iyi çekim etkilerine sahiptir, bu yüzden herkes onları sever. Tfore, akıllı bakan tutucu da birçok insanın yatırım yapmak istediği bir proje haline geldi. Next, akıllı yüz tutucu üreticisi, ne tür akıllı yüz tutucu üreticisinin katılmaya değer olduğunu öğrenmenizi sağlayacaktır.


Akıllı çekim gimbal, hayat rekorunuzu daha akıllı hale getirir

Bir cep telefonu, spor kamera ve aynasız kamera olarak, videoyu AI yüz tanıma ve konumlandırma ile takip edebilir. Yaratıcı büyük kolaylık getiriyor. Akıllı atış gimbal nedir? Hadi tanıyalım!


Why düzenli bir akıllı panel standı üreticisi seçin

Big marka akıllı bakan tutucu üreticileri daha fazla seçenek sunarken, birçok küçük üreticinin genellikle sadece birkaç tip ve stili vardır. Now insanlar seçim söz konusu olduğunda birden fazla seçeneği tercih eder, bu yüzden büyük markalardan üreticileri daha iyi seçeriz.


Hak ettiğiniz akıllı bir çekim telefonu tutucusu

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bir cep telefonu tutucusuna sahip olmak basit bir konudur. Akıllı çekim telefon tutucunuz varsa, video kaydetmenin ve canlı yayının uygunluğu daha da heyecan verici olacaktır.


daha fazla göster