HAKKıNDA

Topjoy International Development Group co., LTD Topjoy Uluslararası geliştirme Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir. Topjoy, tüketici odaklı pazarlama yöntemine dayanır ve "modaya rehberlik etmek için yenilik, geleceği inşa etmek için bütünlük" iş felsefesine bağlı kalır. Eşsiz tasarım, lider teknoloji ve birinci sınıf üretim kapasitesi ile Topjoy, akıllı gelişmiş tüketici elektroniği. Topjoy ana işi aşağıdaki ürünler için kendi markası Topjoy'u tanıtıyor: 1. dizüstü bilgisayar ve tablet 2. akıllı ürünler-dans robotu ve akıllı yazı pedi vb. Shenzhen Skyworld Technology co., LTD Shenzhen Skyworld Technology, hızlı büyüyen bir teknoloji şirketi olan Topjoy'un yan kuruluşu ve Laptop, Pocket PC, Tablet PC, Dans Robotu, Akıllı Robot, Akıllı Robot gibi gelişmiş tüketici elektroniği üretiminde uzmanlaşmış Topjoy'un yan kuruluşu ve Topjoy'un üretim üssü Shenzhen Skyworld Technology Hakkında: Fabrikamız ISO9001: 2008 sertifikası için nitelikli ve kendi Marka Topjoy iş ve dünyanın her yerinden müşteriler için bazı OEM ve ODM hizmeti üzerinde yoğunlaşmıştır. 6000 metrekarelik fabrikamız, gelişmiş ithal ekipman ve üretim hatları ile Baoan Bölgesi Shenzhen'de, aylık ürün kapasitesi 200K'dan fazla ve yıllık ciro 20 milyon USD 'nin üzerindedir.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Ortak akıllı yüz tutucu arızaları nelerdir

Yukarıdaki soruşturma sayesinde, akıllı yüz tutucunun sorunu temel olarak belirlenebilir. Emin değilseniz, akıllı yüz tutucu tedarikçisine danışabilirsiniz ve profesyonel bunu çözecektir.


Özelleştirilmiş akıllı yüz tutucusu için hangi konulara dikkat edilmelidir

Mevcut standart ürünler tarafından karşılanamayan doğruluk veya hız gibi akıllı kaplama tutucunun belirli bir parametresi için nispeten yüksek gereksinimlere sahip olduğumuzda, özelleştirilmiş bir akıllı kaplama tutucusu gerçekleştirmemiz gerekir. Özelleştirilmiş akıllı yüz tutucusu sürecinde hangi konulara dikkat edilmelidir?


2020 Uluslararası Sergi

Topjoy Uluslararası kalkınma Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir.


Hangi akıllı çekim telefon tutucusu daha iyi

Akıllı çekim telefon tutucusu, en son akıllı Bluetooth BLE5.0 çipini benimser ve 50 saat boyunca sürekli çalışabilir. Otomatik resim izleme işlevi, insanların yüzlerini ve nesnelerini izleyebilir, böylece canlı yayın resimleriniz kaybolmaz ve mal getirmek daha uygundur.


Akıllı çekim gimbal, hayat rekorunuzu daha akıllı hale getirir

Bir cep telefonu, spor kamera ve aynasız kamera olarak, videoyu AI yüz tanıma ve konumlandırma ile takip edebilir. Yaratıcı büyük kolaylık getiriyor. Akıllı atış gimbal nedir? Hadi tanıyalım!


Hak ettiğiniz akıllı bir çekim telefonu tutucusu

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bir cep telefonu tutucusuna sahip olmak basit bir konudur. Akıllı çekim telefon tutucunuz varsa, video kaydetmenin ve canlı yayının uygunluğu daha da heyecan verici olacaktır.


Araba elektrikli süpürgeleri doğru şekilde nasıl kullanılır

Bu makale, araba elektrikli süpürgesini kullanırken önlemleri tanıtmaktadır


Araç için akıllı çekim telefon tutucusunun rolü

Bu makale, akıllı çekim telefon sahiplerinin arabalardaki rolünü açıklamaktadır


daha fazla göster