HAKKıNDA

Topjoy International Development Group co., LTD Topjoy Uluslararası geliştirme Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir. Topjoy, tüketici odaklı pazarlama yöntemine dayanır ve "modaya rehberlik etmek için yenilik, geleceği inşa etmek için bütünlük" iş felsefesine bağlı kalır. Eşsiz tasarım, lider teknoloji ve birinci sınıf üretim kapasitesi ile Topjoy, akıllı gelişmiş tüketici elektroniği. Topjoy ana işi aşağıdaki ürünler için kendi markası Topjoy'u tanıtıyor: 1. dizüstü bilgisayar ve tablet 2. akıllı ürünler-dans robotu ve akıllı yazı pedi vb. Shenzhen Skyworld Technology co., LTD Shenzhen Skyworld Technology, hızlı büyüyen bir teknoloji şirketi olan Topjoy'un yan kuruluşu ve Laptop, Pocket PC, Tablet PC, Dans Robotu, Akıllı Robot, Akıllı Robot gibi gelişmiş tüketici elektroniği üretiminde uzmanlaşmış Topjoy'un yan kuruluşu ve Topjoy'un üretim üssü Shenzhen Skyworld Technology Hakkında: Fabrikamız ISO9001: 2008 sertifikası için nitelikli ve kendi Marka Topjoy iş ve dünyanın her yerinden müşteriler için bazı OEM ve ODM hizmeti üzerinde yoğunlaşmıştır. 6000 metrekarelik fabrikamız, gelişmiş ithal ekipman ve üretim hatları ile Baoan Bölgesi Shenzhen'de, aylık ürün kapasitesi 200K'dan fazla ve yıllık ciro 20 milyon USD 'nin üzerindedir.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çocuklar için ne tür akıllı robot oyuncaklar uygundur

Günümüzde, akıllı robot oyuncaklar pazarda giderek daha yaygın hale geliyor. İlgili verilere göre, hizmet robotlarının önemli bir dalı olarak, çocuk akıllı robotlarının pazar büyüklüğü önümüzdeki beş yıl içinde 11,1 milyar ABD dolarına ulaşacak ve eğitim hizmeti robotlarının hizmet ve içerik geliri 11,1 milyar ABD dolarına ulaşacak.


Akıllı robot oyuncak ürün geliştirme kısa tanıtım

Akıllı oyuncak ürün geliştirme hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Her şeyden önce, kapsamlı yeteneklere sahip bir tasarım ekibine ihtiyacınız var. Neden ihtiyacın var? Planlama ve konumlandırmadan donanım üretimine, yazılım programlamaya ve tasarıma, sürekli düzenleme ve teste kadar, bu büyük bir döngü ve büyük üretim şeyidir.


2020 Uluslararası Sergi

Topjoy Uluslararası kalkınma Grubu co., LTD, 2002 yılında kuruldu, HongKong merkezli bir bütün olarak araştırma, tasarım, üretim, satış ve hizmet ile uğraşan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, dünyanın en iyi Ar-Ge tasarımcılarına sahiptir.


Akıllı çekim gimbal, hayat rekorunuzu daha akıllı hale getirir

Bir cep telefonu, spor kamera ve aynasız kamera olarak, videoyu AI yüz tanıma ve konumlandırma ile takip edebilir. Yaratıcı büyük kolaylık getiriyor. Akıllı atış gimbal nedir? Hadi tanıyalım!


Hak ettiğiniz akıllı bir çekim telefonu tutucusu

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bir cep telefonu tutucusuna sahip olmak basit bir konudur. Akıllı çekim telefon tutucunuz varsa, video kaydetmenin ve canlı yayının uygunluğu daha da heyecan verici olacaktır.


Araba elektrikli süpürgeleri doğru şekilde nasıl kullanılır

Bu makale, araba elektrikli süpürgesini kullanırken önlemleri tanıtmaktadır


Araç için akıllı çekim telefon tutucusunun rolü

Bu makale, akıllı çekim telefon sahiplerinin arabalardaki rolünü açıklamaktadır


El tipi elektrikli süpürge çalışma prensibi

Bu makalede, el tipi elektrikli süpürgenin çalışma prensibi ve özellikleri açıklanmaktadır


daha fazla göster