O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Ako používať prispôsobený chytrý tvárou držiak

1, inštalačné kroky prispôsobeného inteligentného obraziča: 1. Otvorte mobilnú aplikáciu, kliknite na tlačidlo "môj" na domovskej stránke vstúpiť do osobného centra. 2. kliknite na tlačidlo "nastavenia". 3. kliknite na tri body v pravom hornom rohu a vyberte pridať zariadenie. 4. podľa rýchlej operácie, bod fotoaparát na objekt, ktorý má byť fotografovaný dokončiť pripojenie.

2022-08-30 vidieť viac

Na čo venovať pozornosť pri používaní dávkovača mydla

Použitie dávkovača mydla sa zdá byť jednoduché, ale existujú niektoré veci, na ktoré je potrebné venovať pozornosť. Hlavné opatrenia pre použitie dávkovača mydla sú:

2022-08-11 vidieť viac

Ručný vysávač analyzuje, či ručné vysávače sú dobré alebo nie

1. výrobok ručného dodávateľa vákua je malý vo veľkosti, ľahký, malý vo veľkosti, krásny vzhľad a ľahko prenosný a použiteľný; dodáva sa s predĺženou vákuovou rúrkou, aby sa zabránilo ohýbaniu alebo prstom pri vysávaní; Drôt má určitú dĺžku, aby sa zabránilo opakovanej výmene panelu napájania pri čistení miestnosti;

2022-07-15 vidieť viac

Dôvod, prečo sa nástup prispôsobeného inteligentného obsluhujúceho držiaka je široko sledovaný

História prispôsobených inteligentných tvárou držiaka od vzhľadu do vývoja nie je dlhá a vyvinula sa s rozvojom inteligentných technológií. Ale iba za niekoľko rokov sa inteligentné ptz kamery už stali jedným z bežnejších inteligentných hardvérových produktov v očiach verejnosti, a mnoho rodín bude kupovať niekoľko prispôsobených inteligentných tvárou držateľov udržať doma chrániť bezpečnosť domova, strážca domova.

2022-11-15 vidieť viac

Ako používať po veľkoobchodnom dávkovače mydla

Veľkoobchodný dávkovač mydla je rozdelený do dvoch typov: manuálny dávkovač mydla a automatický dávkovač mydla. Metóda použitia je veľmi jednoduchá. Manuálny dávkovač mydla bude mať tlačidlo a kvapalina môže byť vypúšťaná stlačením tlačidla; pri jeho používaní najskôr zapnite spínač, a potom položte ruku na polohu výstupu kvapaliny a dávkovač mydla automaticky vymieňa kvapalinu.

2022-08-11 vidieť viac

Továreň na dávkovače mydla zdieľa aké sú výhody použitia dávkovačov mydla

Továreň na dávkovanie mydla sa domnieva, že dávkovač mydla je druh sanitárnych prípravkov, ktoré sa bežne používajú v kúpeľni. Jeho funkciou je predovšetkým inštalovať v blízkosti umývadla na ovládanie umývacích prípravkov, ako je ručný dezinfekčný prostriedok a mydlo na kúpele. Existujú dva automatické typy, ktoré sú široko používané na verejných miestach, ako sú domy a hotely, nákupné centrá, a zábavné miesta.

2022-08-11 vidieť viac

Veľkoobchod ručné vysávač nákup tipy

1. v rovnakej situácii ako iné elektrické spotrebiče, dizajn a výroba veľkoobchodných ručných vysávačov sú pomerne zrelé, takže každý nemusí používať zahraničné značky. V súčasnosti sú domáce veľkoobchodné ručné vysávače stále nákladovo efektívne produkty. Existuje mnoho produktov.

2022-07-15 vidieť viac

Aké sú charakteristiky inteligentné čelí držiak továrne zdieľanie mobilný telefón držiak

Továrne smart facing držiak verí, že držiak mobilného telefónu je stolová dekorácia pre umiestnenie mobilných telefónov. Bežné materiály sú: plast mobilný telefón držiak, pvc mäkké gumové mobilný telefón držiak, kovový mobilný telefón držiak, drevený mobilný telefón držiak, tkaniny mobilný telefón držiak, bambusové uhlie žiarenie-dôkaz mobilný telefón držiak, držiak mobilného telefónu sedadlo je hlavne na zabránenie poklesu mobilného telefónu, A mobilný telefón môže byť umiestnený trojrozmerne alebo horizontálne.

2022-05-09 vidieť viac

vidieť viac