O FIRMIE 

O firmie Topjoy International development Group co., LTD Topjoy International development Group co., LTD, została założona w 2002 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami, projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem jako całość, z siedzibą w Hongkongu, ma najlepszych na świecie projektantów R & D. Topjoy opiera się na metodzie marketingowej zorientowanej na konsumenta i przestrzega filozofii biznesowej „ innowacji w zakresie kierowania modą, uczciwości w budowaniu przyszłości ”. Dzięki unikalnemu projektowi, wiodącej technologii i pierwszorzędnym zdolnościach produkcyjnych Topjoy zaangażował się w rozwój inteligentnych zaawansowanych elektronika użytkowa. Główna firma Topjoy promuje własną markę Topjoy dla poniższych produktów: 1.Laptop i tablet 2. Inteligentne produkty-robot do tańca i inteligentna podkładka do pisania itp. O firmie Shenzhen Skyworld Technology co., LTD Shenzhen Skyworld Technology, spółka zależna Topjoy, szybko rozwijającej się firmy technologicznej, a także baza produkcyjna Topjoy, która specjalizuje się w produkcji zaawansowanych elektroniki użytkowej, takich jak laptop, Pocket PC, Tablet PC, Dance Robot, Smart Robot, Smart Write Pad itp. O fabryce: Nasza fabryka jest zakwalifikowana do certyfikacji ISO9001: 2008 i koncentruje się na naszej własnej firmie Topjoy marki oraz niektórych usługach OEM i ODM dla klientów z całego świata. Z 6000 metrów kwadratowych, nasza fabryka znajduje się w dzielnicy Baoan w Shenzhen, z zaawansowanym sprzętem importowanym i liniami produkcyjnymi, miesięczną wydajnością produktu ponad 200K i rocznym obrotem ponad 20 milionów USD.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jakie inteligentne zabawki robota są odpowiednie dla dzieci

W dzisiejszych czasach inteligentne zabawki robotów stają się coraz bardziej powszechne na rynku. Zgodnie z odpowiednimi danymi, jako ważna gałąź robotów usługowych, wielkość rynku inteligentnych robotów dziecięcych osiągnie 11,1 miliarda dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat, a przychody z usług i treści robotów edukacyjnych osiągną 11,1 miliarda dolarów.

2022-01-12 Zobacz więcej

Krótkie wprowadzenie rozwoju inteligentnego produktu zabawkowego robota

Co musisz wiedzieć o rozwoju inteligentnych produktów zabawkowych? Przede wszystkim potrzebujesz zespołu projektowego o wszechstronnych możliwościach. Dlaczego tego potrzebujesz? Od planowania i pozycjonowania, przez produkcję sprzętu, programowanie i projektowanie oprogramowania, po ciągłą regulację i testowanie-jest to duży cykl i wielka produkcja.

2022-01-18 Zobacz więcej

Wystawa międzynarodowa 2020

Topjoy International development Group co., LTD, została założona w 2002 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami, projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem jako całość, z siedzibą w Hongkongu, ma najlepszych na świecie projektantów R & D.

2021-05-17 Zobacz więcej

Kto jest odpowiedni do korzystania z czytników Ebook

Czytniki Ebook to nowy cyfrowy czytnik z elektronicznym wyświetlaczem papierowym. Ma niskie promieniowanie, niskie zużycie energii, brak uszkodzeń oczu, jest łatwy do przenoszenia, a jego efekt wyświetlania jest realistyczny, który wygląda tak samo jak efekt papierowych książek i jest bardzo popularny wśród czytelników.

2022-01-25 Zobacz więcej

Jak wybrać najlepsze czytniki Ebook, które Ci odpowiadają

Wraz z ciągłym rozwojem i postępem branży czytników Ebook, czytniki Ebook stały się coraz bardziej popularne w ciągu ostatnich dwóch lat. Wielu przyjaciół patrzy na różnorodność e-booków i nie wie, który wybrać. Dziś nauczmy się, jak wybrać najlepsze czytniki ebooków, które im odpowiadają.

2022-02-08 Zobacz więcej

Inteligentny gimbal strzelecki sprawia, że Twój życiowy rekord jest mądrzejszy

Jako telefon komórkowy, kamera sportowa i kamera bezlusterkowa może śledzić wideo z rozpoznawaniem i pozycjonowaniem twarzy AI. Twórca przynosi wielką wygodę. Co to jest inteligentny gimbal strzelecki? Dowiedzmy się!

2021-07-05 Zobacz więcej

Jak kupić czytniki Ebook

Dlaczego chcesz kupić czytniki Ebook? Czy zazwyczaj czytasz powieści, czytasz profesjonalne materiały, używasz ich podczas podróży służbowych lub używasz jako przedmiotu mody?

2022-02-16 Zobacz więcej

Inteligentny strzelecki uchwyt na telefon, na który zasługujesz

Wraz z ciągłym rozwojem technologii dzisiaj, posiadanie posiadacza telefonu komórkowego jest prostą sprawą. Jeśli masz inteligentny uchwyt na telefon, przydatność nagrywania wideo i transmisji na żywo będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

2021-07-13 Zobacz więcej

Zobacz więcej