O FIRMIE 

O firmie Topjoy International development Group co., LTD Topjoy International development Group co., LTD, została założona w 2002 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami, projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem jako całość, z siedzibą w Hongkongu, ma najlepszych na świecie projektantów R & D. Topjoy opiera się na metodzie marketingowej zorientowanej na konsumenta i przestrzega filozofii biznesowej „ innowacji w zakresie kierowania modą, uczciwości w budowaniu przyszłości ”. Dzięki unikalnemu projektowi, wiodącej technologii i pierwszorzędnym zdolnościach produkcyjnych Topjoy zaangażował się w rozwój inteligentnych zaawansowanych elektronika użytkowa. Główna firma Topjoy promuje własną markę Topjoy dla poniższych produktów: 1.Laptop i tablet 2. Inteligentne produkty-robot do tańca i inteligentna podkładka do pisania itp. O firmie Shenzhen Skyworld Technology co., LTD Shenzhen Skyworld Technology, spółka zależna Topjoy, szybko rozwijającej się firmy technologicznej, a także baza produkcyjna Topjoy, która specjalizuje się w produkcji zaawansowanych elektroniki użytkowej, takich jak laptop, Pocket PC, Tablet PC, Dance Robot, Smart Robot, Smart Write Pad itp. O fabryce: Nasza fabryka jest zakwalifikowana do certyfikacji ISO9001: 2008 i koncentruje się na naszej własnej firmie Topjoy marki oraz niektórych usługach OEM i ODM dla klientów z całego świata. Z 6000 metrów kwadratowych, nasza fabryka znajduje się w dzielnicy Baoan w Shenzhen, z zaawansowanym sprzętem importowanym i liniami produkcyjnymi, miesięczną wydajnością produktu ponad 200K i rocznym obrotem ponad 20 milionów USD.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jakie są powszechne awarie posiadaczy inteligentnych

Dzięki powyższemu dochodzeniu można zasadniczo określić problem inteligentnego uchwytu. Jeśli nie jesteś pewien, możesz skonsultować się z dostawcą posiadacza inteligentnej strony, a profesjonalista go rozwiąże.

2021-09-29 Zobacz więcej

Na jakie problemy należy zwrócić uwagę w przypadku spersonalizowanego uchwytu na inteligentną stronę

Kiedy mamy stosunkowo wysokie wymagania dotyczące pewnego parametru inteligentnego uchwytu, takie jak dokładność lub prędkość, których nie mogą spełnić istniejące standardowe produkty, musimy wykonać niestandardowy uchwyt na inteligentną stronę. Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę w procesie dostosowywania inteligentnego uchwytu?

2021-10-01 Zobacz więcej

Wystawa międzynarodowa 2020

Topjoy International development Group co., LTD, została założona w 2002 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami, projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem jako całość, z siedzibą w Hongkongu, ma najlepszych na świecie projektantów R & D.

2021-05-17 Zobacz więcej

Inteligentny gimbal strzelecki sprawia, że Twój życiowy rekord jest mądrzejszy

Jako telefon komórkowy, kamera sportowa i kamera bezlusterkowa może śledzić wideo z rozpoznawaniem i pozycjonowaniem twarzy AI. Twórca przynosi wielką wygodę. Co to jest inteligentny gimbal strzelecki? Dowiedzmy się!

2021-07-05 Zobacz więcej

Inteligentny strzelecki uchwyt na telefon, na który zasługujesz

Wraz z ciągłym rozwojem technologii dzisiaj, posiadanie posiadacza telefonu komórkowego jest prostą sprawą. Jeśli masz inteligentny uchwyt na telefon, przydatność nagrywania wideo i transmisji na żywo będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

2021-07-13 Zobacz więcej

Jak prawidłowo korzystać z odkurzaczy samochodowych

W tym artykule przedstawiono środki ostrożności podczas korzystania z odkurzacza samochodowego

2021-07-20 Zobacz więcej

Rola inteligentnego uchwytu na telefon do pojazdu

W tym artykule opisano rolę inteligentnych uchwytów telefonicznych w samochodach

2021-07-27 Zobacz więcej

Zasada działania odkurzacza ręcznego

W tym artykule opisano zasadę działania i charakterystykę ręcznego odkurzacza

2021-08-03 Zobacz więcej

Zobacz więcej