за нас

Во врска со "Тоџој интернационален развој" група. ЛТД Тоџој Интернационален развој. ЛТД, е основан во 2002 година, е високо-технологски претпријатија вклучува во истражувањето, дизајн и производството, продажбата и услугата во целина, со седиште во Хонг Конг, има највисоки дизајнери во светот. Топџој е заснован на методот на маркетинг на потрошувачите и придржувањето на „новацијата за водење на мода, Интегритетот за изградба на иднината „промислена филозофија, со уникатна дизајн, водечка технологија и продукција на прва класа, Топџој посветен на развојот на интелигентен потрошувачки електроник. Топџој главниот бизнис го промовираат сопствениот Бренд Тоџој за под производите: 1. Лептоп и табела 2. паметни производи - танцувачки робот и паметно пишување Etc. За Шенџен Skyworld Technology co., ЛТД Шенџен Skyworld Technology, помошникот на Топџој, претпријатие за брзо растење на технологијата, како и производителната база на Топџој, кои се специјализираат во производството на напредниот потрошувачки електроник, како што е Лаптоп, ПК, таблетот, танц Робот, Паметен Robot, паметен петпис на пишувач и итн. За фабрика: Нашата фабрика е квалификувана за ISO9001: 2008. и се концентрираше на нашиот сопствен бизнис Бренд Топџој и некои OEM&ODM служби за клиентите од целиот свет. Со 6000 квадратни метри, нашата фабрика е лоцирана во Баоан округ Шенџен, со напредна увезна опрема и производствени линии, Месечна капацитетот на производите повеќе од 200К и годишниот обртов е над 20 милиони американски долари.

Гледај Повеќе

Производи

Гледај Повеќе

Вести

Совети за исправно да го исполниш својот сапун

Дознај ги најдобрите практики за да го исполниш својот сапун диспечер за да се осигуриш чистота и удобност. Научете како да го оптимизирате процесот за максимална ефикасност и ефикасност.


Се што треба да знаеш за вакуумите за одржување на автомобилите


Вкупната водича за паметни телефони за пукање за подобрена безбедност и заштитата

Дознајте ги користите на паметните телефонски сопственици во безбедносната и заштита, особено во набљудувачките уреди. Научи како овие иновативни акцесори можат револуција.


Зголеми ја снимката со паметниот пукање Гимбл: Отклучување на моќта на стабилизација и контрола

Дознај како паметен пукање Гимбл може да ги трансформира вашите снимки со тоа што ќе обезбеди супериорна стабилизација и контрола. Од фаќање на неверојатни акции до произведување на професионални квалитетни видеа, ова.


Еволуцијата на сапуничите во зградата и декоративната материјала

Откријте ги иновативните напредок и функционалноста на сапуните дистрибутери во кралството на градењето и декоративните материјали, Конкретно се фокусира на секторот за хардверот и капацитет. Истражување


Изберете совршениот сапун за вашата бања.


Како да се инсталираш сапун за 5 лесни чекори.

Научи како лесно да инсталираш сапун диспечер во само пет едноставни чекори. Овој сеопфатен водич дава инструкции за чекор, корисни совети, и одговорите на често поставени прашања за да се осигурат


Гледај Повеќе