за нас

Во врска со "Тоџој интернационален развој" група. ЛТД Тоџој Интернационален развој. ЛТД, е основан во 2002 година, е високо-технологски претпријатија вклучува во истражувањето, дизајн и производството, продажбата и услугата во целина, со седиште во Хонг Конг, има највисоки дизајнери во светот. Топџој е заснован на методот на маркетинг на потрошувачите и придржувањето на „новацијата за водење на мода, Интегритетот за изградба на иднината „промислена филозофија, со уникатна дизајн, водечка технологија и продукција на прва класа, Топџој посветен на развојот на интелигентен потрошувачки електроник. Топџој главниот бизнис го промовираат сопствениот Бренд Тоџој за под производите: 1. Лептоп и табела 2. паметни производи - танцувачки робот и паметно пишување Etc. За Шенџен Skyworld Technology co., ЛТД Шенџен Skyworld Technology, помошникот на Топџој, претпријатие за брзо растење на технологијата, како и производителната база на Топџој, кои се специјализираат во производството на напредниот потрошувачки електроник, како што е Лаптоп, ПК, таблетот, танц Робот, Паметен Robot, паметен петпис на пишувач и итн. За фабрика: Нашата фабрика е квалификувана за ISO9001: 2008. и се концентрираше на нашиот сопствен бизнис Бренд Топџој и некои OEM&ODM служби за клиентите од целиот свет. Со 6000 квадратни метри, нашата фабрика е лоцирана во Баоан округ Шенџен, со напредна увезна опрема и производствени линии, Месечна капацитетот на производите повеќе од 200К и годишниот обртов е над 20 милиони американски долари.

Гледај Повеќе

Производи

Гледај Повеќе

Вести

Како да се инсталираш сапун за 5 лесни чекори.

Научи како лесно да инсталираш сапун диспечер во само пет едноставни чекори. Овој сеопфатен водич дава инструкции за чекор, корисни совети, и одговорите на често поставени прашања за да се осигурат


Зголеми ја бањата со практичен изнесувач на сапун

Дознај колку е важно да се послужи сапун во вашата бања и како може да ја подобри твојата секојдневна рутина. Дознајте за различните видови на располагање и нивните користи.


Најновите движења на сапун дизајнери: инновативни и стилски опции за модерни доми

Дознај ги најжешката трендови во дизајнерите на сапун и зголеми го стилот на вашата бања или кујна. Од иновативните технологии до лесно и модерна естетика, истражувајте ја голем број


Паметна пукање Gimbal: Вршат алатка за безбедно мониторинг и заштитата

Дознај како паметниот гламбал револуционализира безбедносната и заштита индустријата обезбедувајќи ја зголемените надзор и мониторингови .. Оваа статија ги истражува карактеристиките, користа,


Фаќањето заглавувачки истрел со паметниот пукање Гимбл

Пронајдете ја вкупната алатка за да ја зголемите вашата фотографија и видеографија со паметниот пукање Гимбл. Ослободи ја твојата креативност и фаќате неверојатни снимки со лесно користејќи го овој иновативен дев.


Паметното пукање Гиmbal револуционализира мобилно искуство за изработка филма

Во подрачјето на мобилен филм. Паметното пукање гимбул го револуционира како корисниците фаќаат мазни и професионални видеа. Овој уред за сечење комбинира напредната технологија за стабилизација со интелигентни карактеристики, обезбедување неспоредно искуство за филмско снимање за креаторите на содржината и ентузијастите.


Паметното пукање Гимбл носи видео производство на следниот ниво

Паметен пукање гимбул ја менува играта за видео производство. Овој иновативен уред е моторизиран стабилизатор кој се поврзува со вашата камера, и ти овозможува да земеш мазно, Професионални снимки дури и додека се движат.


Гледај Повеќе