PAR 

Par topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, tika dibināta 2002. gadā, ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar pētniecību, projektēšanu, ražošanu, pārdošanu un pakalpojumu kopumā, ar galveno mītni honkongā, ir pasaules top r & d dizaineri. Topjoy balstās uz patērētāju orientēto mārketinga metodi un ievēro "inovāciju vadīt modes, integritāti veidot nākotni" biznesa filozofiju, ar unikālu dizainu, vadošo tehnoloģiju, un pirmās klases ražošanas jaudas, topjoy apņēmās attīstīt inteliģentu modernu patēriņa elektronikas. Topjoy galvenais bizness ir veicināt savu zīmolu topjoy zemāk produkti: 1. klēpjdators un planšetdators 2.smart produkti-deju robots un smart rakstīšanas pad utt. Par shenzhen skyworld technology co., Ltd shenzhen skyworld technology, meitas topjoy, strauji augošo tehnoloģiju uzņēmums, kā arī ražošanas bāze topjoy, kas specializējas ražošanā modernu patēriņa elektronikas, piemēram, klēpjdatoru, pocket pc, tablet pc, dance robot, smart robot, smart rakstīt pad utt. par rūpnīcu: Mūsu rūpnīca ir kvalificēta iso9001: 2008 sertifikāciju, un koncentrējas uz mūsu pašu zīmolu topjoy biznesu un dažas oem & odm pakalpojumu klientiem no visas pasaules. Ar 6000 kvadrātmetriem, mūsu rūpnīca atrodas baoan rajons shenzhen, ar modernu importēto iekārtu un ražošanas līnijas, ikmēneša produktu jauda vairāk nekā 200k un gada apgrozījums ir vairāk nekā 20 miljoni usd.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Kāda veida viedo robotu rotaļlietas ir piemērotas bērniem

Mūsdienās smart robot rotaļlietas kļūst arvien biežāk tirgū. Saskaņā ar attiecīgiem datiem, kā svarīga pakalpojumu robotu nozare, bērnu viedo robotu tirgus lielums nākamajos piecos gados sasniegs 11,1 miljardu asv dolāru, un izglītības pakalpojumu robotu pakalpojumu un satura ieņēmumi sasniegs 11,1 miljardu asv dolāru.

2022-01-12 skatīt vairāk

Īss viedo robotu rotaļlietu izstrādājumu izstrāde

Ko jums jāzina par smart toy produktu izstrādi? Pirmkārt, jums ir nepieciešams dizaina komanda ar visaptverošām iespējām. Kāpēc jums tas vajadzīgs? No plānošanas un pozicionēšanas, līdz aparatūras ražošanai, programmēšanai un projektēšanai, līdz nepārtrauktai regulēšanai un testēšanai, tas ir liels cikls un liela ražošanas lieta.

2022-01-18 skatīt vairāk

2020. gada starptautiskā izstāde

Topjoy international development group co., Ltd, tika dibināta 2002. gadā, ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar pētniecību, projektēšanu, ražošanu, pārdošanu un pakalpojumu kopumā, ar galveno mītni honkongā, ir pasaules top r & d dizaineri.

2021-05-17 skatīt vairāk

Smart šaušanas gimbal padara jūsu dzīves ierakstu gudrāku

Kā mobilo tālruni, sporta kameru un bezspoguļa kameru, tas var sekot video ar ai sejas atpazīšanu un pozicionēšanu. Radītājs nes lielu ērtības. Kas ir gudrs šaušana gimbal? Uzzināt!

2021-07-05 skatīt vairāk

Smart šaušanas tālruņa turētājs jūs pelnīt

Ar nepārtrauktu tehnoloģiju attīstību mūsdienās, tas ir vienkāršs jautājums, lai būtu mobilā tālruņa turētājs. Ja jums ir gudrs šaušanas tālruņa turētājs, lietderība ierakstīšanas video un tiešraides būs vēl aizraujošāka.

2021-07-13 skatīt vairāk

Kā pareizi lietot auto putekļu sūcējus

Šis raksts ievieš piesardzības pasākumus, izmantojot auto putekļu sūcēju

2021-07-20 skatīt vairāk

Gudras šaušanas tālruņa turētāja loma transportlīdzeklim

Šis raksts apraksta lomu smart šaušanas tālruņu turētāji automašīnām

2021-07-27 skatīt vairāk

Rokas putekļsūcējs darbības princips

Šajā rakstā aprakstīts darbības princips un īpašības rokas putekļsūcējs

2021-08-03 skatīt vairāk

skatīt vairāk