APIE MUS

Apie topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, buvo įkurta 2002 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, pardavimo ir paslaugų visuma, kurios būstinė yra honkongas, turi geriausių pasaulio r & d dizainerių. „ Topjoy “remiasi į vartotojus orientuotu rinkodaros metodu ir laikosi verslo filosofijos „ inovacijos, kuriančios madą, vientisumą kurti ateitį“, su unikaliu dizainu, pirmaujančiomis technologijomis, ir pirmos klasės gamybos pajėgumai, topjoy įsipareigojo kurti pažangią elektroniką. Topjoy pagrindinis verslas yra skatinti savo prekės ženklą topjoy žemiau produktai: 1. nešiojamas ir planšetinis kompiuteris 2. protingi produktai-šokių robotas ir protingas rašymo pad ir tt Apie shenzhen skyworld technology co., Ltd „ shenzhen skyworld technology “, „ topjoy“ dukterinė įmonė, sparčiai auganti technologijų įmonė, taip pat „ topjoy “gamybos bazė, kuri specializuojasi pažangių vartojimo elektronikos, tokios kaip nešiojamas kompiuteris, gamyboje, kišeninis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, šokių robotas, protingas robotas, protingas rašymo blokas ir kt. apie gamyklą: Mūsų gamykla yra kvalifikuota iso9001: 2008 sertifikavimo, ir sutelkė dėmesį į mūsų paties prekės ženklo topjoy verslo ir kai oem & odm paslaugas klientams iš viso pasaulio. Su 6000 kvadratinių metrų, mūsų gamykla yra įsikūrusi baoan rajone shenzhen, su pažangių importuotų įrangos ir gamybos linijų, mėnesio produkto pajėgumų daugiau nei 200k ir metinė apyvarta yra daugiau nei 20 milijonų jav dolerių.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Kokie protingi robotų žaislai tinka vaikams

Šiais laikais rinkoje vis labiau paplitę protingi robotų žaislai. Remiantis atitinkamais duomenimis, kaip svarbi paslaugų robotų šaka, per ateinančius penkerius metus vaikų protingų robotų rinkos dydis pasieks 11,1 milijardo jav dolerių, ir švietimo paslaugų robotų paslaugų ir turinio pajamos sieks 11,1 milijardo jav dolerių.

2022-01-12 Rodyti daugiau

Trumpas "smart robot toy" produktų kūrimo pristatymas

Ką reikia žinoti apie "smart toy" produktų kūrimą? Visų pirma, jums reikia projektavimo komanda su visapusiškomis galimybėmis. Kodėl jums to reikia? Nuo planavimo ir padėties nustatymo, iki aparatūros gamybos, programinės įrangos programavimo ir projektavimo, iki nuolatinio reguliavimo ir testavimo, tai yra didelis ciklas ir didelis gamybos dalykas.

2022-01-18 Rodyti daugiau

2020 m. tarptautinė paroda

Topjoy international development group co., Ltd, buvo įkurta 2002 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, pardavimo ir paslaugų visuma, kurios būstinė yra honkongas, turi geriausių pasaulio r & d dizainerių.

2021-05-17 Rodyti daugiau

Kas tinka naudoti ebook skaitytuvus

„ Ebook readers “yra naujas skaitmeninis skaitytuvas su elektroniniu popieriaus ekranu. Jis turi mažą spinduliuotę, mažą energijos suvartojimą, neturi akių žalos, lengvai nešiojamas, o jo ekrano efektas yra realus, kuris atrodo toks pat kaip popierinių knygų poveikis, ir yra labai populiarus tarp skaitytojų.

2022-01-25 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti geriausius elektroninių knygų skaitytojus, kurie tinka jums

Nuolat vystantis ir pažengus el. knygų skaitytojų pramonei, per pastaruosius dvejus metus elektroninių knygų skaitytojai tapo vis populiaresni. Daugelis draugų pažvelgia į elektroninių knygų įvairovę ir nežino, kurią pasirinkti. Šiandien leiskite sužinoti, kaip pasirinkti geriausius ebook skaitytojus, kurie jiems tinka.

2022-02-08 Rodyti daugiau

Smart šaudymo gimbal daro jūsų gyvenimo įrašas protingesnis

Kaip mobilusis telefonas, sporto kamera ir be veidrodžių kamera, jis gali sekti vaizdo įrašą su ai veido atpažinimu ir padėties nustatymu. Kūrėjas atneša didelį patogumą. Kas yra protingas šaudymo gimbal? Žinome!

2021-07-05 Rodyti daugiau

Kaip pirkti ebook skaitytuvus

Kodėl norite pirkti ebook skaitytojus? Ar paprastai skaitote romanus, skaitote profesionalias medžiagas, naudojate jį verslo kelionėse ar naudojate jį kaip mados elementą?

2022-02-16 Rodyti daugiau

Smart šaudymo telefono laikiklis, kurį nusipelno

Šiandien nuolat plėtojant technologijas, yra paprastas dalykas turėti mobiliojo telefono laikiklį. Jei turite protingą fotografavimo telefono laikiklį, vaizdo įrašo ir tiesioginės transliacijos tinkamumas bus dar įdomesnis.

2021-07-13 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau