APIE MUS

Apie topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, buvo įkurta 2002 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, pardavimo ir paslaugų visuma, kurios būstinė yra honkongas, turi geriausių pasaulio r & d dizainerių. „ Topjoy “remiasi į vartotojus orientuotu rinkodaros metodu ir laikosi verslo filosofijos „ inovacijos, kuriančios madą, vientisumą kurti ateitį“, su unikaliu dizainu, pirmaujančiomis technologijomis, ir pirmos klasės gamybos pajėgumai, topjoy įsipareigojo kurti pažangią elektroniką. Topjoy pagrindinis verslas yra skatinti savo prekės ženklą topjoy žemiau produktai: 1. nešiojamas ir planšetinis kompiuteris 2. protingi produktai-šokių robotas ir protingas rašymo pad ir tt Apie shenzhen skyworld technology co., Ltd „ shenzhen skyworld technology “, „ topjoy“ dukterinė įmonė, sparčiai auganti technologijų įmonė, taip pat „ topjoy “gamybos bazė, kuri specializuojasi pažangių vartojimo elektronikos, tokios kaip nešiojamas kompiuteris, gamyboje, kišeninis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, šokių robotas, protingas robotas, protingas rašymo blokas ir kt. apie gamyklą: Mūsų gamykla yra kvalifikuota iso9001: 2008 sertifikavimo, ir sutelkė dėmesį į mūsų paties prekės ženklo topjoy verslo ir kai oem & odm paslaugas klientams iš viso pasaulio. Su 6000 kvadratinių metrų, mūsų gamykla yra įsikūrusi baoan rajone shenzhen, su pažangių importuotų įrangos ir gamybos linijų, mėnesio produkto pajėgumų daugiau nei 200k ir metinė apyvarta yra daugiau nei 20 milijonų jav dolerių.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Atsargumo priemonės, susijusios su individualių automobilių dulkių siurblių naudojimu

Atkreipkite dėmesį į individualių automobilių dulkių siurblių maitinimą: kai automobilių dulkių siurblys naudojamas trumpą laiką, galite pasukti automobilio raktą į įjungtą padėtį ir tada prijungti jį prie cigarečių žiebtuvėlio naudoti, bet jei jis naudojamas ilgą laiką, daugiau nei 5 minutes, Siekiant apsaugoti automobilio bateriją, geriausia naudoti dulkių siurblį po transporto priemonės paleidimo.

2022-05-30 Rodyti daugiau

Automobilių dulkių siurblių gamykla kalba apie automobilių dulkių siurblio naudojimą

Atkreipkite dėmesį, kad kai automobilio dulkių siurblys naudojamas trumpą laiką, automobilio raktą galima pasukti į įjungtą padėtį, o tada jį galima įdėti į cigarečių žiebtuvėlį naudoti, bet jei jis naudojamas ilgą laiką, daugiau nei 5 minutes, Automobilių dulkių siurblių gamykla rekomenduoja apsaugoti automobilio bateriją, geriausia naudoti dulkių siurblį po transporto priemonės paleidimo.

2022-05-27 Rodyti daugiau

2020 m. tarptautinė paroda

Topjoy international development group co., Ltd, buvo įkurta 2002 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, pardavimo ir paslaugų visuma, kurios būstinė yra honkongas, turi geriausių pasaulio r & d dizainerių.

2021-05-17 Rodyti daugiau

Automobilių dulkių siurblių gamintojai dalijasi pasirinktinių automobilių dulkių siurblių klasifikacija

Maži automobiliai dabar yra labai populiarūs, ir beveik kiekvienas namų ūkis turi vieną. Atsargūs draugai pastebės, kad po to, kai automobilis naudojamas tam tikrą laiką, prie jo priliks daug mažų dulkių, ir prie jo nėra lengva prilipti su rankšluosčiu, taigi, ką turėčiau daryti? Tėvai, nesijaudinkite, automobilių dulkių siurblių gamintojai nustatė, kad rinkoje yra produktas, kuris išsprendžia minėtas problemas-automobilių dulkių siurblys.

2022-05-25 Rodyti daugiau

Kokių protingų veido laikiklių gamintojai verta prisijungti

"Smart facing" laikikliai yra specialiai sukurti fotografuoti. Kai kuriuose vidaus turistiniuose objektuose protingi susiduria laikikliai turi gerus šaudymo efektus, todėl visi juos mėgsta. Todėl „ smart facing holder “taip pat tapo projektu, į kurį daugelis žmonių nori investuoti. Tada "smart face holder" gamintojas nuves jus į "smart face holder" gamintoją, kurį verta prisijungti.

2022-05-19 Rodyti daugiau

Smart šaudymo gimbal daro jūsų gyvenimo įrašas protingesnis

Kaip mobilusis telefonas, sporto kamera ir be veidrodžių kamera, jis gali sekti vaizdo įrašą su ai veido atpažinimu ir padėties nustatymu. Kūrėjas atneša didelį patogumą. Kas yra protingas šaudymo gimbal? Žinome!

2021-07-05 Rodyti daugiau

Kodėl verta pasirinkti įprastą "smart panel" stovo gamintoją

Didelis prekės ženklas "smart facing holder" gamintojai gali suteikti daugiau pasirinkimų, o daugelis mažų gamintojų paprastai turi tik keletą tipų ir stilių. Dabar žmonės renkasi kelis pasirinkimus, todėl mes geriau pasirinkti gamintojus iš didelių prekių ženklų.

2022-05-17 Rodyti daugiau

Smart šaudymo telefono laikiklis, kurį nusipelno

Šiandien nuolat plėtojant technologijas, yra paprastas dalykas turėti mobiliojo telefono laikiklį. Jei turite protingą fotografavimo telefono laikiklį, vaizdo įrašo ir tiesioginės transliacijos tinkamumas bus dar įdomesnis.

2021-07-13 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau