APIE MUS

Apie topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, buvo įkurta 2002 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, pardavimo ir paslaugų visuma, kurios būstinė yra honkongas, turi geriausių pasaulio r & d dizainerių. „ Topjoy “remiasi į vartotojus orientuotu rinkodaros metodu ir laikosi verslo filosofijos „ inovacijos, kuriančios madą, vientisumą kurti ateitį“, su unikaliu dizainu, pirmaujančiomis technologijomis, ir pirmos klasės gamybos pajėgumai, topjoy įsipareigojo kurti pažangią elektroniką. Topjoy pagrindinis verslas yra skatinti savo prekės ženklą topjoy žemiau produktai: 1. nešiojamas ir planšetinis kompiuteris 2. protingi produktai-šokių robotas ir protingas rašymo pad ir tt Apie shenzhen skyworld technology co., Ltd „ shenzhen skyworld technology “, „ topjoy“ dukterinė įmonė, sparčiai auganti technologijų įmonė, taip pat „ topjoy “gamybos bazė, kuri specializuojasi pažangių vartojimo elektronikos, tokios kaip nešiojamas kompiuteris, gamyboje, kišeninis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, šokių robotas, protingas robotas, protingas rašymo blokas ir kt. apie gamyklą: Mūsų gamykla yra kvalifikuota iso9001: 2008 sertifikavimo, ir sutelkė dėmesį į mūsų paties prekės ženklo topjoy verslo ir kai oem & odm paslaugas klientams iš viso pasaulio. Su 6000 kvadratinių metrų, mūsų gamykla yra įsikūrusi baoan rajone shenzhen, su pažangių importuotų įrangos ir gamybos linijų, mėnesio produkto pajėgumų daugiau nei 200k ir metinė apyvarta yra daugiau nei 20 milijonų jav dolerių.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Kokie yra įprasti protingi susidūrimų turėtojo gedimai

Minėto tyrimo metu iš esmės galima nustatyti protingo susidūrimo laikiklio problemą. Jei nesate tikri, galite pasikonsultuoti su "smart facing holder" tiekėju ir profesionalas išspręsti.

2021-09-29 Rodyti daugiau

Kokius klausimus reikėtų atkreipti dėmesį į pritaikytą smart facing holder

Kai turime santykinai didelius reikalavimus tam tikram protingo susiduria laikiklio parametrui, pavyzdžiui, tikslumui ar greičiui, kurių negali patenkinti esami standartiniai produktai, mums reikia atlikti individualų protingą susidūrimą laikiklį. Kokius klausimus reikia atkreipti dėmesį į individualų protingo veido laikiklio procesą?

2021-10-01 Rodyti daugiau

2020 m. tarptautinė paroda

Topjoy international development group co., Ltd, buvo įkurta 2002 m., yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, pardavimo ir paslaugų visuma, kurios būstinė yra honkongas, turi geriausių pasaulio r & d dizainerių.

2021-05-17 Rodyti daugiau

Smart šaudymo gimbal daro jūsų gyvenimo įrašas protingesnis

Kaip mobilusis telefonas, sporto kamera ir be veidrodžių kamera, jis gali sekti vaizdo įrašą su ai veido atpažinimu ir padėties nustatymu. Kūrėjas atneša didelį patogumą. Kas yra protingas šaudymo gimbal? Žinome!

2021-07-05 Rodyti daugiau

Smart šaudymo telefono laikiklis, kurį nusipelno

Šiandien nuolat plėtojant technologijas, yra paprastas dalykas turėti mobiliojo telefono laikiklį. Jei turite protingą fotografavimo telefono laikiklį, vaizdo įrašo ir tiesioginės transliacijos tinkamumas bus dar įdomesnis.

2021-07-13 Rodyti daugiau

Kaip teisingai naudoti automobilių dulkių siurblius

Šiame straipsnyje pateikiamos atsargumo priemonės naudojant automobilių dulkių siurblį

2021-07-20 Rodyti daugiau

Vaidmuo smart šaudymo telefono laikiklis transporto priemonei

Šiame straipsnyje aprašomas smart šaudymo telefonų laikiklių vaidmuo automobiliuose

2021-07-27 Rodyti daugiau

Rankinis dulkių siurblys veikimo principas

Šiame straipsnyje aprašomas rankinio dulkių siurblio veikimo principas ir charakteristikos

2021-08-03 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau