درباره ما

درباره گروه توسعه بين المللي توپجوي گروه توسعه بين المللي LTD LTD، که در سال 2002 تاسیس شد، یک شرکت تکنولوژی است که در پژوهش، طراحی، تولید می کند، فروش و خدمات به عنوان يکي از افراد مرکزي ها در هنگ کانگ، طراحي برترين طراحي جهان دارد. توپجوی بر اساس روش بازاریابی به مصرف کننده و پایین به "دایایی برای هدایت مد" است. درستي براي ساختن فلسفه تجاري آينده با طراحي منحصر به فرد، تکنولوژي پيشرفت و ظرفيت توليد درجه يخ توپجوي متعهد به توسعه ي الکترونيک هاي پيشرفته مصرف کننده تجارت اصلي "توجوي" براي زير محصولات رو ترفيع ميکنه: لپتاپ و تبلت دوم محصول رقص روبات رقص و پاد نوشتن هوشمندانه ات. در مورد تکنولوژي شن LTD شنزن اسکای ورلد فناوری، شرکت توپجوی، یک شرکت تکنولوژی سریع در حال رشد سریع و همچنین پایگاه تولید توپجوی که تخصص تولید الکترونیکی های پیشرفته مصرف کننده ای مانند لپ تاپ، پکت، رایانه ی جعبه، رقص روبوت روبات هوشمند، فیلد نوشتن هوشمند و غیره درباره کارخانه: کارخونه ي ما براي گواهينامه ي آيزو 9001: 2008 و تمرکز روي تجارت "برند تاپجوي" خودمون و يه سرويس "وم با 6000 متر مربع، کارخونه ما در منطقه باوآن شنژن قرار دارد، ظرفیت ماهی محصول بیش از 200 هزار دلار و تغییر سالانه بیش از 20 میلیون دلار است.

بیشتر ببینید

محصولات

بیشتر ببینید

اخبار

چه جور اسباب بازي هاي باهوشي براي بچه ها مناسبه

این روزها، اسباب بازی های باهوشی در بازار رایج تر و بیشتر می شوند. طبق اطلاعات مربوط به یک شاخه مهم از روبات های سرویس اندازه بازار ربات های باهوش کودکان در پنج سال آینده به 11.1 میلیارد دلار میرسه و خدمات و محتوای روبات های خدمات آموزشی به 11.1 میلیارد دلار می رسد


معرفی کوتاه توسعه محصولات اسباب بازی روباتی هوشمندی

در مورد توسعه محصول باهوش چي ميخواي بدوني؟ اول از همه، شما به يه تيم طراحي احتياج داريد با توانايي هاي کامل چرا بهش احتياج داري؟ از برنامه ریزی و موقعیت، به تولید سخت افزار، برنامه نویسی نرم افزار و طراحی، تا قوانین و آزمایش پیوسته، اين يه چرخه بزرگ و توليد بزرگه


نمایش بین المللی 2020

گروه توسعه بين المللي LTD، که در سال 2002 تاسیس شد، یک شرکت تکنولوژی است که در پژوهش، طراحی، تولید می کند، فروش و خدمات به عنوان يکي از افراد مرکزي ها در هنگ کانگ، طراحي برترين طراحي جهان دارد.


چه کسی برای استفاده از خواننده های ابوک مناسب است.

ابوک خواننده های دیجیتالی جدید با صفحه نمایش کاغذ الکترونیکی است. تشعشعات کم داره، مصرف قدرت پايين، هيچ آسيبي چشمي نداره که شبیه اثر کتاب های کاغذی است و در میان خوانندگان بسیار محبوب است.


چگونه می توانیم بهترین خوانندگان ابوک را انتخاب کنیم که به شما مناسب باشد

با پیشرفت پیوسته و پیشرفت صنعت خواننده های ابوک، خواننده های ابوک در دو سال گذشته بیشتر و بیشتر محبوب شده اند. بسیاری از دوستان به گونه ای کتاب ها نگاه می کنند و نمی دانند کدام یک را انتخاب کنند. امروز، بیاید یاد بگیریم چطور بهترین خواننده های ابوک را انتخاب کنیم.


تيراندازي هوشمندانه ثبت زندگيت رو باهوش تر ميکنه

به عنوان یک تلفن همراه، دوربین ورزشی، و دوربین بی آینه، می تواند ویدئو را با شناسایی شناخته و شناخته شدن هواپیما را دنبال کند. خالق راحتي بزرگي رو به هم مياره شليک هوشمندانه چيه؟ بيا بدونيم!


چگونه خوانندگان Ebook بخرید

چرا خواننده های ابوک رو بخری؟ آیا معمولاً رمانها را می خوانید ، مواد حرفه ای را بخوانید ، از آن در سفر های تجاری استفاده می کنید ، یا از آن به عنوان مُد استفاده می کنید ؟


يکي از شليک هاي هوشمندانه لياقت داري

با توسعه پیوسته تکنولوژی امروزه، داشتن یک گوشی همراهی ساده است. اگر شما یک دستگاه تلفن هوشمندانه داشته باشید مناسب ضبط ویدئو و پخش زنده حتی هیجان انگیز تر خواهد بود


بیشتر ببینید