درباره ما

درباره گروه توسعه بين المللي توپجوي گروه توسعه بين المللي LTD LTD، که در سال 2002 تاسیس شد، یک شرکت تکنولوژی است که در پژوهش، طراحی، تولید می کند، فروش و خدمات به عنوان يکي از افراد مرکزي ها در هنگ کانگ، طراحي برترين طراحي جهان دارد. توپجوی بر اساس روش بازاریابی به مصرف کننده و پایین به "دایایی برای هدایت مد" است. درستي براي ساختن فلسفه تجاري آينده با طراحي منحصر به فرد، تکنولوژي پيشرفت و ظرفيت توليد درجه يخ توپجوي متعهد به توسعه ي الکترونيک هاي پيشرفته مصرف کننده تجارت اصلي "توجوي" براي زير محصولات رو ترفيع ميکنه: لپتاپ و تبلت دوم محصول رقص روبات رقص و پاد نوشتن هوشمندانه ات. در مورد تکنولوژي شن LTD شنزن اسکای ورلد فناوری، شرکت توپجوی، یک شرکت تکنولوژی سریع در حال رشد سریع و همچنین پایگاه تولید توپجوی که تخصص تولید الکترونیکی های پیشرفته مصرف کننده ای مانند لپ تاپ، پکت، رایانه ی جعبه، رقص روبوت روبات هوشمند، فیلد نوشتن هوشمند و غیره درباره کارخانه: کارخونه ي ما براي گواهينامه ي آيزو 9001: 2008 و تمرکز روي تجارت "برند تاپجوي" خودمون و يه سرويس "وم با 6000 متر مربع، کارخونه ما در منطقه باوآن شنژن قرار دارد، ظرفیت ماهی محصول بیش از 200 هزار دلار و تغییر سالانه بیش از 20 میلیون دلار است.

بیشتر ببینید

محصولات

بیشتر ببینید

اخبار

نمایش بین المللی 2020

گروه توسعه بين المللي LTD، که در سال 2002 تاسیس شد، یک شرکت تکنولوژی است که در پژوهش، طراحی، تولید می کند، فروش و خدمات به عنوان يکي از افراد مرکزي ها در هنگ کانگ، طراحي برترين طراحي جهان دارد.


تيراندازي هوشمندانه ثبت زندگيت رو باهوش تر ميکنه

به عنوان یک تلفن همراه، دوربین ورزشی، و دوربین بی آینه، می تواند ویدئو را با شناسایی شناخته و شناخته شدن هواپیما را دنبال کند. خالق راحتي بزرگي رو به هم مياره شليک هوشمندانه چيه؟ بيا بدونيم!


يکي از شليک هاي هوشمندانه لياقت داري

با توسعه پیوسته تکنولوژی امروزه، داشتن یک گوشی همراهی ساده است. اگر شما یک دستگاه تلفن هوشمندانه داشته باشید مناسب ضبط ویدئو و پخش زنده حتی هیجان انگیز تر خواهد بود


چگونه از جاروی خالی کننده های ماشین درست استفاده کنید

این مقاله در هنگام استفاده از جاروی خالی کننده اتومبیل را ارائه می دهد


نقش تلفن هوشمندانه براي ماشين

این مقاله توصیف نقش شلیک تلفن هوشمندانه در ماشین هاست


اصول عملیات جاروبی دستی

این مقاله اصول عملیات و خصوصیات جاروب دستی را توصیف می کند


رقص روبات قابل اعتماده

با توسعه تکنولوژی خودکار و رسیدگی عصر دیجیتال، ربات ها به تدریج به زندگی ما و خانواده های ما وارد می شوند. خب، اون ربات رقص چطور توسعه داد؟


چگونه یک انتخابگر صابون سفارشی

صابون يک محصوله که به قلب مردم نزديکه و محصولات لازم براي دستشويي داره به خاطر طراحي هوشمندانه، راحتي و بهداشتي و گسترده اي از استفاده ها، به تدريج از همه خوشش مياد که اين محصول رو در خانواده محبوب مي کنه


بیشتر ببینید