O NáS

O topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje. Topjoy je založen na spotřebitelsky orientované marketingové metodě a dodržuje obchodní filozofii "inovace k vodě módy, integrity k budování budoucnosti", s jedinečným designem, vedoucími technologiemi, a prvotřídní výrobní kapacita, topjoy se zavázal k rozvoji inteligentní pokročilé spotřebitelské elektroniky. Topjoy hlavní podnikání propaguje vlastní značku topjoy pro níže uvedené produkty: 1.laptop a tablet 2. inteligentní produkty-taneční robot a inteligentní psací podložka atd. O shenzhen skyworld technology co., Ltd shenzhen skyworld technology, dceřiná společnost topjoy, rychle rostoucí technologická společnost, jakož i výrobní základna topjoy, která se specializuje na výrobu pokročilé spotřebitelské elektroniky, jako je laptop, pocket pc, tablet pc, dance robot, smart robot, smart write pad etc. o továrně: Our factory is qualified for iso9001: 2008 certification, and concentrated on our own brand topjoy business and some oem & odm service for customers from all around the world. S 6000 čtverečních metrů, naše továrna se nachází v baoan district shenzhen, s pokročilým dováženým zařízením a výrobními linkami, měsíční kapacita produktu více než 200k a roční obrat je více než 20 milionů usd.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jaký druh hraček s inteligentním robotem je vhodný pro děti

V současnosti se na trhu stále častěji vyskytují hračky inteligentních robotů. Podle příslušných údajů, jakožto důležitá odvětví servisních robotů, bude tržní velikost dětských inteligentních robotů v příštích pěti letech dosáhnout 11,1 miliardy amerických dolarů, a výnosy z služeb a obsahu pro roboty z vzdělávacích služeb dosáhnou 11,1 miliardy amerických dolarů.

2022-01-12 zobrazit více

Stručný úvod vývoje produktu smart robot toy

Co potřebujete vědět o vývoji produktu smart toy? Zaprvé, potřebujete projekční tým s komplexními schopnostmi. Proč ho potřebuješ? From planning and positioning, to hardware production, software programming and design, to continuous regulation and testing, this is a big cycle and big production thing.

2022-01-18 zobrazit více

Mezinárodní výstava 2020

Topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje.

2021-05-17 zobrazit více

Who is suitable for using ebook readers

Ebook readers is a new digital reader with electronic paper display screen. Má nízkou radiaci, nízkou spotřebu energie, žádné poškození očí, snadné nést a jeho efekt zobrazení je realistický, který vypadá stejně jako účinek papírů, a je velmi populární mezi čtenáři.

2022-01-25 zobrazit více

Jak si vybrat nejlepší čtenáře elektronických knih, které vám vyhovují

S nepřetržitým rozvojem a pokrokem průmyslu čtenářů elektronických knih se čtenáři elektronických knih v posledních dvou letech stávali stále více a více populární. Mnoho přátel se dívá na rozmanitost elektronických knih a nevědí, která z nich si má vybrat. Dnes se naučíme, jak si vybrat nejlepší čtenáře elektronických knih, které jim vyhovují.

2022-02-08 zobrazit více

Smart shooting gimbal dělá váš život rekord chytřejší

Jako mobilní telefon, sportovní fotoaparát a bezzrcadlová kamera může sledovat video s rozpoznáním a umístění tváří ai. Stvořitel přináší velké pohodlí. Co je inteligentní natáčení gimbal? Pojďme se to dozvědět!

2021-07-05 zobrazit více

Jak si koupit čtenáře elektronických knih

Proč si chcete koupit čtenáře elektronických knih? Obvykle čteš romány, čteš profesionální materiály, používáš je na služebních cestách, nebo ho používáš jako módní předmět?

2022-02-16 zobrazit více

Chytrý sluchátko telefon, který si zasloužíte

S neustálým vývojem technologií je dnes jednoduchá záležitost mít držák mobilního telefonu. Pokud máte chytrý držitel snímku, vhodnost nahrávání videa a živého vysílání bude ještě vzrušující.

2021-07-13 zobrazit více

zobrazit více