O NáS

O topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje. Topjoy je založen na spotřebitelsky orientované marketingové metodě a dodržuje obchodní filozofii "inovace k vodě módy, integrity k budování budoucnosti", s jedinečným designem, vedoucími technologiemi, a prvotřídní výrobní kapacita, topjoy se zavázal k rozvoji inteligentní pokročilé spotřebitelské elektroniky. Topjoy hlavní podnikání propaguje vlastní značku topjoy pro níže uvedené produkty: 1.laptop a tablet 2. inteligentní produkty-taneční robot a inteligentní psací podložka atd. O shenzhen skyworld technology co., Ltd shenzhen skyworld technology, dceřiná společnost topjoy, rychle rostoucí technologická společnost, jakož i výrobní základna topjoy, která se specializuje na výrobu pokročilé spotřebitelské elektroniky, jako je laptop, pocket pc, tablet pc, dance robot, smart robot, smart write pad etc. o továrně: Our factory is qualified for iso9001: 2008 certification, and concentrated on our own brand topjoy business and some oem & odm service for customers from all around the world. S 6000 čtverečních metrů, naše továrna se nachází v baoan district shenzhen, s pokročilým dováženým zařízením a výrobními linkami, měsíční kapacita produktu více než 200k a roční obrat je více než 20 milionů usd.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jaké jsou běžné selhání chytrého držadla

Prostřednictvím výše uvedeného šetření lze v podstatě určit problém chytrého držadla. Pokud si nejste jisti, můžete se poradit s dodavatelem chytrého držadla a profesionál to vyřeší.

2021-09-29 zobrazit více

Jaké problémy by měly být věnovány pozornost pro individuální inteligentní čelí držitel

Pokud máme relativně vysoké požadavky na určitý parametr chytrého držáku, jako je přesnost nebo rychlost, na kterou se nedá splnit stávající standardní výrobky, musíme provést individuální chytrý držák. Na jaké otázky by měla být věnována pozornost v procesu přizpůsobeného chytrého držadla?

2021-10-01 zobrazit více

Mezinárodní výstava 2020

Topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje.

2021-05-17 zobrazit více

Který chytrý sluchátko telefon je lepší

Chytrý držitel telefonů pro snímání přijímá nejnovější čip bluetooth ble5.0 a může pracovat nepřetržitě po dobu 50 hodin. Funkce automatického sledování obrázků může sledovat tváře a objekty lidí, takže vaše živé vysílání snímků nejsou ztraceny a je pohodlnější přinést zboží.

2021-10-07 zobrazit více

Smart shooting gimbal dělá váš život rekord chytřejší

Jako mobilní telefon, sportovní fotoaparát a bezzrcadlová kamera může sledovat video s rozpoznáním a umístění tváří ai. Stvořitel přináší velké pohodlí. Co je inteligentní natáčení gimbal? Pojďme se to dozvědět!

2021-07-05 zobrazit více

Chytrý sluchátko telefon, který si zasloužíte

S neustálým vývojem technologií je dnes jednoduchá záležitost mít držák mobilního telefonu. Pokud máte chytrý držitel snímku, vhodnost nahrávání videa a živého vysílání bude ještě vzrušující.

2021-07-13 zobrazit více

Jak správně používat vysavače automobilů

Tento článek zavádí opatření při použití automobilového vysávače

2021-07-20 zobrazit více

Úloha chytrého nosiče telefonů pro vozidlo

Tento článek popisuje roli chytrých nosičů telefonů v automobilech

2021-07-27 zobrazit více

zobrazit více