O NáS

O topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje. Topjoy je založen na spotřebitelsky orientované marketingové metodě a dodržuje obchodní filozofii "inovace k vodě módy, integrity k budování budoucnosti", s jedinečným designem, vedoucími technologiemi, a prvotřídní výrobní kapacita, topjoy se zavázal k rozvoji inteligentní pokročilé spotřebitelské elektroniky. Topjoy hlavní podnikání propaguje vlastní značku topjoy pro níže uvedené produkty: 1.laptop a tablet 2. inteligentní produkty-taneční robot a inteligentní psací podložka atd. O shenzhen skyworld technology co., Ltd shenzhen skyworld technology, dceřiná společnost topjoy, rychle rostoucí technologická společnost, jakož i výrobní základna topjoy, která se specializuje na výrobu pokročilé spotřebitelské elektroniky, jako je laptop, pocket pc, tablet pc, dance robot, smart robot, smart write pad etc. o továrně: Our factory is qualified for iso9001: 2008 certification, and concentrated on our own brand topjoy business and some oem & odm service for customers from all around the world. S 6000 čtverečních metrů, naše továrna se nachází v baoan district shenzhen, s pokročilým dováženým zařízením a výrobními linkami, měsíční kapacita produktu více než 200k a roční obrat je více než 20 milionů usd.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Opatření pro použití vlastních automobilových vysavačů

Věnujte pozornost napájecímu zdroji individuálních automobilových vysavačů: při krátkém užívání automobilového vysavače, můžete otáčet klíč od auta do pozice zapnutí a pak ho zapnout do zapalovače pro použití, ale pokud je používán po dlouhou dobu, více než 5 minut, Aby bylo možné chránit baterii vozidla, je nejlepší použít vysavač po spuštění vozidla.

2022-05-30 zobrazit více

Automobilová továreň na vysávače mluví o použití automobilového vysávače

Všimněte si, že když je automobilový vysávač používán na krátkou dobu, klíč auta může být obrácen na polohu zapnutí a pak může být vložen do zapalovače cigaret pro použití, but if it is used for a long time, more than 5 minutes, Automobilová továreň na vysávače doporučuje k ochraně baterie automobilu, je nejlepší použít vysávač po spuštění vozidla.

2022-05-27 zobrazit více

Mezinárodní výstava 2020

Topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje.

2021-05-17 zobrazit více

Výrobci automobilových vysávačů sdílejí klasifikaci vlastních automobilových vysávačů

Malé auta jsou teď velmi populární a téměř každá domácnost má jednu. Opatrní přátelé zjistí, že poté, co je auto používáno po určitou dobu, se na něm bude držet spousta malých prachu a není snadné se k němu držet ručníkem, tak co mám dělat? Rodiče, nebojte se, výrobci automobilových vysávačů zjistili, že na trhu je produkt, který řeší výše uvedené problémy-automobilový vysávač.

2022-05-25 zobrazit více

Jaký druh chytrého držadla stojí za připojení

Chytré držáky jsou speciálně konstruovány pro natáčení. V některých domácích turistických atrakcích mají chytré čelní držáky dobré efekty střelby, což je důvod, proč se jim všichni líbí. Proto se chytrý obrysový držitel také stal projektem, do kterého chce mnoho lidí investovat. Následně, výrobce chytrého obrysu s obličejem vás vezme k zjištění, jaký typ výrobce chytrého obrysu stojí za připojení (smart facing holder manufacturer).--------------------------------