O NáS

O topjoy international development group co., Ltd topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje. Topjoy je založen na spotřebitelsky orientované marketingové metodě a dodržuje obchodní filozofii "inovace k vodě módy, integrity k budování budoucnosti", s jedinečným designem, vedoucími technologiemi, a prvotřídní výrobní kapacita, topjoy se zavázal k rozvoji inteligentní pokročilé spotřebitelské elektroniky. Topjoy hlavní podnikání propaguje vlastní značku topjoy pro níže uvedené produkty: 1.laptop a tablet 2. inteligentní produkty-taneční robot a inteligentní psací podložka atd. O shenzhen skyworld technology co., Ltd shenzhen skyworld technology, dceřiná společnost topjoy, rychle rostoucí technologická společnost, jakož i výrobní základna topjoy, která se specializuje na výrobu pokročilé spotřebitelské elektroniky, jako je laptop, pocket pc, tablet pc, dance robot, smart robot, smart write pad etc. o továrně: Our factory is qualified for iso9001: 2008 certification, and concentrated on our own brand topjoy business and some oem & odm service for customers from all around the world. S 6000 čtverečních metrů, naše továrna se nachází v baoan district shenzhen, s pokročilým dováženým zařízením a výrobními linkami, měsíční kapacita produktu více než 200k a roční obrat je více než 20 milionů usd.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Jaký druh hraček s inteligentním robotem je vhodný pro děti

V současnosti se na trhu stále častěji vyskytují hračky inteligentních robotů. Podle příslušných údajů, jakožto důležitá odvětví servisních robotů, bude tržní velikost dětských inteligentních robotů v příštích pěti letech dosáhnout 11,1 miliardy amerických dolarů, a výnosy z služeb a obsahu pro roboty z vzdělávacích služeb dosáhnou 11,1 miliardy amerických dolarů.

2022-01-12 zobrazit více

Stručný úvod vývoje produktu smart robot toy

Co potřebujete vědět o vývoji produktu smart toy? Zaprvé, potřebujete projekční tým s komplexními schopnostmi. Proč ho potřebuješ? From planning and positioning, to hardware production, software programming and design, to continuous regulation and testing, this is a big cycle and big production thing.

2022-01-18 zobrazit více

Mezinárodní výstava 2020

Topjoy international development group co., Ltd, byla založena v roce 2002, je high-tech podnik, který se zabývá výzkumem, designem, výrobou, prodejem a službou jako celku, se sídlem v hongkongu, má světově nejlepších návrhářů výzkumu a vývoje.

2021-05-17 zobrazit více

Smart shooting gimbal dělá váš život rekord chytřejší

Jako mobilní telefon, sportovní fotoaparát a bezzrcadlová kamera může sledovat video s rozpoznáním a umístění tváří ai. Stvořitel přináší velké pohodlí. Co je inteligentní natáčení gimbal? Pojďme se to dozvědět!

2021-07-05 zobrazit více

Chytrý sluchátko telefon, který si zasloužíte

S neustálým vývojem technologií je dnes jednoduchá záležitost mít držák mobilního telefonu. Pokud máte chytrý držitel snímku, vhodnost nahrávání videa a živého vysílání bude ještě vzrušující.

2021-07-13 zobrazit více

Jak správně používat vysavače automobilů

Tento článek zavádí opatření při použití automobilového vysávače

2021-07-20 zobrazit více

Úloha chytrého nosiče telefonů pro vozidlo

Tento článek popisuje roli chytrých nosičů telefonů v automobilech

2021-07-27 zobrazit více

Ruční vysavač provozní princip

Tento článek popisuje provozní princip a vlastnosti ručního vysávače

2021-08-03 zobrazit více

zobrazit více